پایان موفقیت آمیز اعتصاب غذای خشک بهنام ابراهیم زاده

وبلاگ کارگری راه کارگر: به نوشته سایت پیام به نقل از اتحادیه ازاد کارگران behnam (1)ایران در اول دی آمده است : روز دوشنبه یکم دیماه، با وعده رسیدگی به خواست «بهنام ابراهیم زاده» در روز چهارشنبه هفته جاری، این فعال کارگری دربند با پذیرش وصل سرم به اعتصاب غذای خشک پایان داد.

بنابر گزارش «اتحادیه آزاد کارگران ایران»، در پی وعده مجدد مسئولین زندان گوهردشت برای رسیدگی به خواسته بهنام ابراهیم زاده در روز چهارشنبه هفته جاری، وی به اعتصاب غذای خشک خود پایان داد اما حاضر به خاتمه اعتصاب غذای تر نشد و اعلام کرد چنانچه وعده مسئولین زندان مبنی بر بازگشت وی به بند زندانیان سیاسی محقق نشود همچنان به اعتصاب غذایش ادامه خواهد داد. قابل ذکر است بهنام ابراهیم زاده فعال کارگری و حقوق کودکان که بیش از چهار سال است در زندان بسر می برد از روز جمعه 28 آذرماه دست به اعتصاب غذای خشک زده است. نامبرده از روز 12 آذرماه که بدلیل انتشار حرفهایش از داخل زندان مورد محاکمه قرار گرفت و به این اتهام به بند یک زندان گوهر دشت منتقل شد دست به اعتصاب غذا زده است.
http://www.payaam.org/iran/page3.html

===============================

اطلاعیه شماره ۳۹ کمیته دفاع از بهنام ابراهیم زاده
بهنام در نوزدهمین روز اعتصاب غذا مجددا بی‌ هوش و به بهداری زندان منتقل شد

http://chzamani.blogspot.se/2014/12/blog-post_37.html

کارگران ، تشکل‌های کارگری ، انسان‌های شریف و آزاده

همانگونه که مطلع هستید بهنام از روز ۱۲ آذر ماه دست به اعتصاب غذا زد و از روز جمعه ۲۸ آذر ماه اعتصاب غذای خشک را آغاز کرد و همچنان هم در اعتصاب غذا به سر میبرد ، امروز اول دی‌ ماه ۱۳۹۳ ساعت ۸ صبح بهنام مجددا بی‌ هوش شد که توسط هم بندی‌هایش به بهداری زندان منتقل شد و در حالی‌ که بی‌ هوش بود پزشکان بهداری زندان به او سرم وصل کردند و تا ساعت ۱۲ زیر سرم در بهداری تحت مراقبت بود و بعد از آن دوباره به بند یک زندان بازگردانده شد.
کمیته دفاع از بهنا ابراهیم زاده از تمامی‌ انسان‌های شریف و آزاده و تشکل‌های کارگری در داخل و خارج از کشور می‌خواهد از هیچ تلاش و کوششی در جهت رساندن صدای کارگران و فعالین کارگری زندانی دریغ نکنند و صدای این کارگران و فعالین کارگری زندانی باشند.

یکم دی‌ ماه ۱۳۹۳

شماره تلفن
سخنگوی کمیته دفاع از بهنام ابراهیم زاده آقای محمود صالحی ٠٩٣۵٧٣۵٣۴١٢

k.d.behnam.ebrahimzadeh@gmail.com
komitehbehnam1.blogfa.com

===============================
با وعده رسیدگی به خواست بهنام ابراهیم زاده در روز چهارشنبه هفته جاری، وی ساعتی پیش با پذیرش وصل سرم به اعتصاب غذای خشک پایان داد
http://www.etehadeh.com/?page=news&nid=4083

به نوشته سایت اتحادیه آزاد کارگران ایران در اول دی 93 آمده است : بنا بر اظهار خانواده بهنام ابراهیم زاده در پی وعده مجدد مسئولین زندان گوهردشت برای رسیدگی به خواست بهنام در روز چهارشنبه هفته جاری، وی ساعتی پیش با پذیرش وصل سرم به اعتصاب غذای خشک خود پایان داد اما حاضر به خاتمه اعتصاب غذای تر نشد و اعلام کرد چنانچه وعده مسئولین زندان مبنی بر بازگشت وی به بند زندانیان سیاسی محقق نشود همچنان به اعتصاب غذایش ادامه خواهد داد. امروز اول دی ماه برای پایان بخشیدن به اعتصاب غذای خشک بهنام وعده رسیدگی به خواسته اش را در هفته آینده داده بودند اما وی این وعده را قبول نکرد و حاضر به پذیرش سرم نشد تا اینکه مسئولین زندان با توجه به تعطیلی فردا موعد رسیدگی به خواست او را روز چهارشنبه هفته جاری قرار دادند و به همین دلیل وی ساعتی پیش حاضر به پذیرش سرم و پایان اعتصاب غذای خشک شد.

====================
بهنام ابراهیم زاده از چهار روز پیش دست به اعتصاب غذای خشک زده و جانش بشدت در مخاطره قرار گرفته است
http://www.etehadeh.com/?page=news&nid=4083
به نوشته سایت اتحادیه آزاد کارگران ایران در اول دی 93 آمده است : بهنام ابراهیم زاده فعال کارگری و حقوق کودکان که بیش از چهار سال است در زندان بسر میبرد از روز جمعه 28 آذر ماه دست به اعتصاب غذای خشک زده است. بهنام از روز 12 آذر ماه که بدلیل انتشار حرفهایش از داخل زندان مورد محاکمه قرار گرفت و به این جرم به بند یک زندان گوهر دشت منتقل شد دست به اعتصاب غذا زد و بدنبال عدم رسیدگی به خواستش مبنی بر انتقال به بند زندانیان سیاسی اعلام نمود چنانچه تا روز جمعه 28 آذر ماه به این خواست بر حق اش رسیدگی نشود دست به اعتصاب غذای خشک خواهد زد.
بهنام علاوه بر اعتصاب غذای 16 روزه اش هم اکنون چهار روز است که در اعتصاب غذای خشک بسر می برد و بدلیل وخامت وضعیت جسمانی اش دیروز و امروز به بهداری زندان منتقل شد تا زیر سرم قرار بگیرد اما از پذیرش سرم خودداری کرد. در پی این وضعیت امروز اول دی ماه مسئولین زندان برای در هم شکستن اعتصاب غذای بهنام به او اعلام کردند هفته آینده به بند زندانیان سیاسی منتقل خواهد شد اما بهنام زیر بار این وعده نرفت و اعلام نمود تا تحقق کامل خواسته اش همچنان در اعتصاب غذای خشک بسر خواهد برد.
اتحادیه آزاد کارگران ایران با حمایت از خواست قانونی بهنام ابراهیم زاده برای ادامه دوران محکومیتش در بند زندانیان سیاسی اعلام میدارد: ادامه وضعیت حاضر و سماجت مسئولین قضائی در برابر خواست قانونی بهنام نتیجه ای جز به مخاطره افتادن جان این فعال کارگری در بر نخواهد داشت و در میان قوه قضائیه و مقامات سازمان زندانهای کشور بویژه زندان گوهردشت مسئول مستقیم وارد شدن هر گونه لطمه جسمی و روحی بر بهنام ابراهیم زاده هستند.
ما با محکوم کردن نقض بدیهی ترین حقوق بهنام ابراهیم زاده به عنوان یک زندانی و دیگر زندانیان سیاسی و غیر سیاسی، خواهان رسیدگی فوری و بی قید و شرط به خواست بهنام هستیم و بدینوسیله با توجه به مخاطرات بسیار جدی که در نتیجه اعتصاب غذای خشک جان وی را تهدید میکند از عموم نهادها و تشکلهای کارگری و حقوق بشری در کشور و سرتاسر جهان میخواهیم تا با انعکاس وضعیت این کارگر زندانی، خواهان رسیدگی فوری به وضعیت وی و آزادی ایشان و تمامی زندانیانی بشوند که بدلیل فعالیتهای اجتماعی و سیاسی در زندانهای سراسر کشور به بند کشیده شده اند.

22_n

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s