تجمع اعتراضی معلمان پیش دبستانی و بازنشسته در برابر مجلس اسلامی

وبلاگ کارگری راه کارگر : برپایه خبری دریافتی آمده است : امروز 1395/4/22تیر. معلمان باز نشسته تهران. کرج. استان کهکیلویه وبویر احمد وتعدادی از معلمان پیش دبستانی ساری بهمراه معلمان شاغل وتعدادی از کارگران رباط. کریم. مقابل مجلس از ساعت ده صبح تا یک ونیم ظهر. تجمع داشتند.

فرهنگیان 2

معلمان بازنشسته شعارها وخواسته های خودرا در پوستر بنر و پلاکارد نوشته در دست داشتند. شعارها :

منزلت. معیشت حق مسلم ماست.

بیمه رایگان حق مسلم. ماست.

حقوق ما ریالیه. خرج ما دلاریه.

خط فقر سه میلیون حقوق ما یه میلیون.

سی سال تدریس منزلت نداریم. سی سال تدریس معیشت نداریم.

معلم بیدار است ازتبعیض بیزار است. معلم بیدار است از اختلاس بیزار است .

نظام هماهنگ اجرا باید گردد .

همکاران معلم. مقابل مجلس این شعار ها را به نوبت تکرار میکردند.

zanan-eteraz

جالب است وقتی یکی از گاردی ها جلوی مجلس میخواست گوشی همکاری را که در حال عکس گرفتن بودبگیرد تعدادی ازمعلمان یک صدا مانع این کار شدند انها خودشان ازما مرتب فیلم وعکس می گرفتند. وقتی یگان ویژه را با ون اوردند معلما ن شعار : یگان ویژه امده. برای معلم امده را دادند. معلمان این بار مصمم تر از گذشته وخشمگین تر شعارها را با دست زدن تکرار میکردند واین اثر بخشی زیادی در محیط داشت وتوجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرد. در همان محدوده جلوی مجلس معلمان سعی در راه پیمایی کوتاه کردند وشعار : حکومت عدل علی. این همه نا برابری را با دست زدن تکرار کردند. گاردی ها ویگان ویژه شروع با ارایش حرکتی خود نمودند. وقتی معلمان خشمگین می خواستند. از میله های جلوی مجلس. خودرا به داخل مجلس برسانند یگان ویژه و گاردی ها در یک لحظه معلمان جلوی صف را هول دادند که پای یکی از معلمان لای میله اهنی گیر کرد. ولی معلمان باز شعار میدادند. ::مطهری. پزشکیان ملاقات ملاقات. ملاقات حضوری. وقتی از داخل مجلس فردی تعدادی غذا به دست خارج شد معلمان هو کردند. وقتی اخوندی از جلوی معلمان عبور کرد ووارد مجلس شد. باز هم معلمان هو کردند. تا اخرین لحظات نماینده ارومیه امد وانطرف میله ها شروع کرد به صحبت کردن وبه. ترکی گفت که اونی اون دفعه به مت توهین کرد را گرفتم انداختمش زندان. معلمان یک صدا او را هو کردند

فرهنگیان

هیچ مسئولی در جمع معلمان حاضر نشد و معلمان با شعار باز دوباره میاییم میریم و بر میگردیم جنعی از مقابل مجلس گذشتند ودر حالیکه شعار میدادند به طرف مترو بهارستان حرکت کردند واین مسافت را با دادن شعار های چون ::معلم بیدار است از تبعیض بیزار است. معلم بیدار است از اختلاس بیزار است. حکومت عدل علی این همه بی عدالتی. این شعار هارا به صورت راه پیمایی میدادند مقابل مترو بهارستان حدود ده دقیقه ایستاده وشروع به دست زدن وشعار دادن شدند و جالب است که از حمایت مردم بر خوردا ر بودند وخیلی از انها شعار های معلمان را تکرار میکردند وبا گوشی های خود عکس وفیلم می گفتند معلمان باز نشسته حتی وقتی داخل مترو میشدند روی پله برقی باز شعار میداند و دست میزدند وداخل مترو هم باز به شعار دادن پرداختند ودر مترو هم مردم یا شعار ها را تکرار میکردند یا دستانشان را به علامت پیروزی برای معلمان با لا میبردند. این گزارش امروز از تجمع معلمان باز نشسته است.

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s