اعتصاب در نیشکر هفت تپه همچنان ادامه دارد

@syndica_7tape [11/29/17] 2.7K
فراخوان اعتصاب توسط کارگران نیشکر هفت تپه
پیام جمعی از کارگران نیشکر هفت تپه

 

وبلاگ کارگری راه کارگر : بنا بر پیام هایی که در مورخه ۹۶/۹/۸ بین کارگران نیشکر هفت تپه در فضای مجازی رد و بدل گردیده است ودر پی دروغ‌پردازی های بی حد و حصر قائم مقام شرکت نیشکر هفت تپه و همچنین وعده های مکرر دروغ از سوی مدیریت شرکت نیشکر هفت تپه که از زمان بدست گرفتن زمام امور توسط وی وضعیت معیشتی کارگران هفت تپه حتی از وضعیت مردم یمن و سوریه و حتی زلزله زدگان کرمانشاه نیز وخیم تر شده است .
از کلیه کارگران شرکت نیشکر هفت تپه اعم از رسمی، پیمانی وروزمزد خواسته شده است ضمن داشتن همبستگی و عدم ترس از تهدیدهای این مدیریت روز شنبه مورخ ۹۶/۹/۱۱ برای دریافت ۴ ماه حقوق عقب افتاده و بسیاری حقوق دزدیده شده دیگر از جمله جیره ماه مبارک رمضان و ۲ ماه حقوق معوقه سال ۹۴ همگی دست از کار کشیده و ضمن پایبندی شدید به اعتصاب خود کلیه حقوق معوقه خود را فریاد بزنند لازم به ذکر است داشتن اتحاد کارگران لازمه اصلی جهت گرفتن حقوق معوقه خود می‌باشد
جمعی از کارگران نیشکر هفت تپه
#فراخوان_اعتصاب

======

syndica_7tape:
امروز کارگران اداره کشاورزی به همراه کارگرانی که بیش از یک سال است که باز نشسته شده اند دست به اعتراض گسترده درسطح شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه زدند کارگران کشاورزی بیش از چهار ماه است که دستمزد نگرفته اند و همچنین دفترچه این کارگران به دلیل عدم پرداخت حق بیمه از طرف کار فرما تمدید نمیشود..تعداد این کارگران بیش هزار نفر میباشد..
مورخ .18/9/96
============
@syndica_7tape [Sat] 2.6K
اعتراض گسترده کارگران نیشکر هفت تپه

امروز شنبه 18اذرکارگران بخش کشاورزی به همراه دیگر کارگرانی که بیش از یک سال است که باز نشسته شده اند دست به اعتراض زدند.
این اعتراض بصورت گسترده درسطح شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه صورت گرفت و تعداد زیادی از کارگران در این اعتراض شرکت داشتند. کارگران بخش کشاورزی بیش از چهار ماه است که دستمزد های معوقه داشته و همچنین دفترچه بیمه این کارگران به دلیل عدم پرداخت حق بیمه از طرف کار فرما تمدید نمیشود.
بیش از 1000 نفر از کارگران معترض
به این بی حقوقی ها در این اعتراض گسترده حضور داشتند .
سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه ضمن حمایت از خواست و مطالبات به حق کارگران، خواستار آن می باشد سریعا نسبت به خواست کارگران رسیدگی و مطالبات آنها پرداخت شود. ما معتقد یم که تنها با اعتراض و اعتصاب های کارگری و با نیروی متحد و متشکل می شود در مقابل این بی حقوقی ها ایستادگی کرد.
زنده باد اتحاد و همبستگی کارگران
مورخ .18/9/96
سندیکای کارگری نیشکر هفت تپه

==========


@syndica_7tape:
درادامه اعتصابات کارگران نیشکر هفت تپه که از شنبه ۱۸ آذر ماه شروع شد امروز یکشنبه ۱۹ آذر ماه به صورت گسترده تری بود به طوری که خانواده ای کارگران امروز حضور چشم گیری داشتن .کارگران به اتفاق خانوادها خود ابتدا و اقدام به بستن مسیر های ورودی ماشینهای حامل نیشکر به کارخانه شدن در ادامه اقدام به خاموش کردن کورهای بخار زدن که منجر به تعطیل شدن کارخانه شد.در این حال کارگران تمامی قسمتهای شرکت به صورت راهپیمایی از درب ورودی شرک به طرف ساختمانهای اداری زدن و همگی یک صدا شعار میدادن افشار حیا کن هفت تپه رو رها کن کارگران خواستار برگشتن هفت تپه به دولت هستن .مدیریت شرکت با اقدامی فریب کارانه دیروز اقدام به پرداخت بخشی از دستمزد تعداد اندکی از کارگران درجهت تفرقه بین کارگران زده بود که امروز با حضور تمامی کارگران دراین تجمع باشکست روبروشد..مطلبات کارگران .پرداخت دوماه دستمزد سالهای 94و95.کارگران پیمانکار شدن و همچنین پا داشت بهره برداری سالهای 94.و95شدن و همچنین پرداخت پنج ماه دستمزدهای معوقه شدن حضور خانوادها دراین تجمع قابل تحسین است تا ساعت یازده همچنان تجمع کارگران با دادن شعار بر علیه مدیریت و بخش خصوصی آدامه داشت حضور نیروهای امنیتی در سطح شرکت چشمگیر بود
==========

چرخ های کارخانه هفت تپه در جریان اعتصاب از حرکت باز ایستاد!

ادامه اعتصابات کارگران نیشکر هفت تپه با حضور خانواده های کارگری

در ادامه اعتصاب هفته جاری که از شنبه ۱۸ آذر ماه شروع شده است ، امروز یکشنبه ۱۹ آذر ماه آین اعتصاب با حضور و حمایت وسیع خانواده های کارگری برگزار شد. در اعتصاب امروز -یکشنبه 19 آذر ماه – کارگران به اتفاق خانواده ها خود ابتدا اقدام به بستن مسیر های ورودی ماشینهای حامل نیشکر به کارخانه شدند و در ادامه کارگران کورهای بخار را خاموش کردند. با خاموش شدن کوره های بخار ، کارخانه بطورکامل از حرکت باز ایستاد و تمامی کار ها متوقف شد.در این حال تمامی کارگران در قسمتهای مختلف شرکت از درب ورودی شرکت به طرف ساختمانهای اداری دست به راهپیمایی زدند. هنگام راهپیمایی همگی کارگران یک صدا شعار میدادن» افشار حیا کن هفت تپه رو رها کن» .
( کارگران خواستار برگشتن هفت تپه تحت نظر دولت هستند )
دسیسه ناموفق مدیریت :
دیروز مدیریت شرکت با حرکتی فریب کارانه اقدام به پرداخت بخشی از دستمزد های چند نفر از کارگران کرد تا بتواند در صف کارگران تفرقه ایجاد کند.مدیریت با این حرکت ریاکارانه تلاش داشته و دارد که در صف اتحاد و همدلی کارگران برای رسیدن به خواست ها و مطالبات مشترک کارگران تفرقه ایجاد کند و تعدادی را از این صف مبارزاتی جدا کند.اما امروز خوشبختانه ما شاهد حضور پر رنگ تمامی کارگران بودیم و این طرح شیادانه مدیریت با آگاهی و همدلی کارگران با شکست روبرو شد.
مطالبات کارگران
دستمزد 2 ماهه سالهای 94 و 95 (کارگران پیمانکاری) ،پا داش بهره برداری سالهای 94.و95 و همچنین پنج ماه دستمزدهای معوقه .
این اعتصاب تا ساعت 11 با سر دادن شعار علیه مدیریت ادامه داشت . در حین اعتصاب نیروها ی امنیتی به تعداد زیادی در منطقه کارخانه حضور داشتند اما ارعاب نیرو های امنیتی نتوانست خللی در اراده کارگران ایجاد کند.
سخنی با کارگران :
سندیکایی کارگری نیشکر هفت تپه اتحاد ، همدلی و همبستگی کارگران و خانواده ها را بخشی از مبارزه طبقاتی می داند .
ما بار ها گفته آیم و خواهیم گفت که عامل تمام سیه روزی ها،فقر و فلاکت ما کارگران ، نظام سرمایه داری است و برای رهایی از این مصائب، چاره ای جز اتحاد و همبستگی در مبارزه طبقاتی نداریم. با مبارزه ی متشکل و آگاهانه، ما کارگران می توانیم پشت صاحبشان سرمایه را به خاک بزنیم . امروز خانواده های کارگری توانستند با حضور خود، نیرو و توان طبقاتی کارگران را دوچندان کنند . به این دلیل ما دست تمامی خانواده های کارگری را که در این اعتصاب حضور داشتند را به گرامی می فشاریم و یاد وار می شویم که باید همیشه خانواده های کارگری در این کارزار طبقاتی و تا پیروزی نهایی حضور داشته باشند.
سندیکایی کارگری نیشکر هفت تپه
19 آذر ماه 1396
=========


اعتصاب کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر .وارد سومین روز خود شد

امروز دوشنبه کارگران تمامی بخشهای شرکت به همراه خانوارها دراین تجمع شرکت داشتن تا ساعت یازده صبح دوشنبه ::20/9/96::
اعتصاب همچنان ادامه دارد

منبع خبر سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه
===========

اعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه وارد چهارمین روز خود شد..

کارخانه همچنان طعطیل است کارگران با همراهی خانوارها تجمع خودراهچنان در محوطه شرکت .روبروی ساختمان مدیریت.ادامه داده اند امروز 21/9/96 تمامی بخشهای شرکت دراین تجمع حضور دارند علارقم پرداخت دستمزد مرداد ماه و همچنین گفته شده که تا چند روز آینده یک حقوق دیگر پرداخت میشود مشروط به این که کارگران به سرکار خود برگردن .اعتصاب همچنان ادامه دارد ..
متعاقبآ اخبار اعتصاب گزارش میشود.

منبع خبر سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه..21…اذر 96

´´´´´´´´´´

@syndica_7tape:
اعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه وارد چهارمین روز خود شد.

کارخانه نیشکر هفت تپه همچنان تعطیل است.
کارگران همراه با خانواده های خود همچنان در محوطه شرکت تجمع کرده اند.
این تجمع روبروی ساختمان مدیریت صورت گرفته است .در اعتصاب امروز سه شنبه مورخ 21/9/96 تمامی بخشهای شرکت حضور دارند. اعتصاب در حالی ادامه دارد که کارگران دستمزد مرداد ماه را دریافت کرده اند و همچنین
مسولین قول داده اند که در روز ها آ ینده یک حقوق دیگر پرداخت خواهد شد مشروط به این که کارگران به سرکار خود باز گردند .گزارشات تکمیلی اعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.
سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه
21 آذر ماه 1396

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s