نامه سرگشاده خانواده بهنام ابراهیم زاده و  رنجنامه نیما ابراهیم‌زاده

وبلاک کارگری راه کارگر : نامه سرگشاده خانواده بهنام ابراهیم زاده،


فعال حقوق کودک به همه تشکلهای کارگری، مدافع حقوق کودک و مدافع انسانیت:
با نزدیک شدن ۲۰ روز ازباز داشت فعال کارگری (بهنام ابراهیم زاده) و بی خبری ازایشان خانواده اش درخواستی مبنی بر حمایت همه جانبه از فرزندشان را منتشر کردند.

نامه خانوادگی :
همانطور که اطلاع دارید، بهنام (اسد) ابراهیم زاده از روز ٢٧ مرداد دستگیر و به اداره اطلاعات کرمانشاه انتقال پیدا کرده است، بدون اینکه ما خانواده وی از وضعیت و مکان او اطلاعی داشته باشیم. بهنام جرمی نکرده است، جز دفاع از انسانیت. بهنام همیشه مدافع کارگر، مدافع کودکان و مدافع حقوق انسانها بوده است. به خاطر دفاع از همین اهدافش هفت سال را در زندان گذراند و از وقتی ‌که آزاد شده است، همواره مشغول کمک به همنوعان و کودکان زلزله زده در کرمانشاه وسرپل بوده است. ما خانواده بهنام ابراهیم زاده خواهان آزادی بی قیدوشرط او هستیم . ما به شدت نگران وضعیت بهنام و سلامتی او هستیم. ما از همگان میخواهیم که در دفاع از بهنام کنار ما باشند. به دستگیری او اعتراض کنند. بهنام باید فورا آزاد شود.
زبیده حاجی زاده، نیما ابراهیم زاده، عیسی ابراهیم زاده ، موسی ابراهیم زاده، لقمان ابراهیم زاده، صدیق ابراهیم زاده ، جعفرابراهیم زاده، عصمت ابراهیم زاده، پدر رحمان ابراهیم زاده ، مادر عایشه مدرسی

/https://t.me/komite_p

´´´´´´´´´´´´´´´´

 رنجنامه نیما ابراهیم‌زاده، فرزند کارگر معترض زندانی بهنام ابراهیم‌زاده


بهنام ابراهیم‌زاده، فعال کارگری، در بازداشت و بلاتکلیفی به سر می‌برد.

بهنام ابراهیم‌ زاده، زندانی سیاسی سابق و فعال کارگری کماکان در وضعیت بلاتکلیف و بی‌خبری در بازداشتگاه اطلاعات سپاه در کرمانشاه است. وی روز ۲۶ مردادماه توسط نیروهای امنیتی در اطراف کرمانشاه بازداشت شده است.
یک منبع نزدیک به خانواده بهنام ابراهیم‌زاده گفت: «آقای ابراهیم‌زاده تاکنون هیچ تماسی با خانواده خود نداشته و آن‌ها در بی‌خبری و نگرانی از سرنوشت او به‌ سر می‌برند.»
در همین رابطه، روز جمعه، مایک پالک، دبیر کل اتحادیه پست کانادا، با ارسال نامه‌ای خطاب به مقامات ایرانی، دستگیری آقای ابراهیم زاده را محکوم و خواستار آزادی فوری وی شد.
آقای ابراهیم‌زاده در اطراف کرمانشاه درحالی که برای کمک‌رسانی به مردم زلزله‌زده آن مناطق رفته بود، روز جمعه ۲۶ مردادماه توسط نیروهای امنیتی کرمانشاه بازداشت شده است و خانواده وی پس از ۳ روز بی‌خبری از بازداشت وی مطلع شده‌اند، با این حال کماکان از دلیل بازداشت ایشان اطلاعی در دست نیست. فرزند این فعال کارگری، نیما، مبتلا به بیماری سرطان خون است و به حضور پدر نیاز دارد.
رنجنامه نیما ابراهیم‌زاده، فرزند کارگر معترض زندانی بهنام ابراهیم‌زاده
فرزندم به حضور پدرش نیاز دارد
https://t.me/komite_p

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s